Tuzla Klima servisi personeli olmak da bulmak da çok basit konu değildir. Olmak için önce çok fazla tecrübe deneyime sahip olunması gerekir. Bunun yanında mezun olduğu okul ve çalıştığı firmalar da buna etken olarak gösterilebilir. Yapılan en küçük hataların büyük maliyetler çıkaracağını göz önüne alırsak, Klima konusunda personel yetiştirmek de bir o kadar zordur.

Tuzla Klima Servisi Personeli

Tuzla Klima Servisi Personeli

Tuzla Klima Servisi Personeli

Bizler klima servisi personeli seçmiyoruz. Kendi uzman ve deneyimli ustalarımızla beraber teknik servisi personelimizi kendimiz yetiştiriyoruz. Bu yüzden servis anında nereye kimi gönderdiğimizi çok iyi biliyoruz. Kendi yetiştirdiğimiz personeller sayesinde odak noktamız olan müşteri memnuniyeti alanında her gün daha iyi durumda olmaya devam ediyoruz.

Personellerimizin giyimi olsun, davranış ve karakter biçimleri olsun hepsine ayrı ayrı önem veriyoruz. Çünkü sizin güler yüzünüz bizim için her şeyden daha önemlidir.  Her servis öncesi verdiğimiz kısa süreli eğitimler sayesinde servise zamanına gitmelerini sağlıyoruz. Aylık ve haftalık planlanan klima servisi personel eğitimlerini aralıksız olarak sürdürüyoruz ve bunu sürekli hale getirdik.

Başarının sırrını muhteşem diyebileceğimiz ekip çalışmasına borçluyuz. En üst seviyeden, en alt seviyeye kadar uyumlu çalışan personellerimizin içinde barınan mutluluk bizim huzurumuzdur. Biz her servise yeni bir hayatmış gibi hazırlanıyoruz. Ve her servis dönüşü daha ne yapabilir diye tartışmalara açık oluyoruz. Günümüzde böyle çalışan bir firmanın Klima servisi personelleri de gerektiğinden daha da iyi olmalı. Bizim de oldukça iyi diyebileceğimiz kadromuz var.

Klima personeli kadromuz asıl ve muhtemel yedeklerden oluşmaktadır. Günde ortalama 50-60 gibi servis sayılarına ulaştık. Servis adedi çok olduğundan dolayı, diğer randevu alan müşterilerimizin mağdur durumda kalmaması için yedek kadrolar oluşturduk. Bu kadrolar sayesinde, asıl kadronun müsait olmadığı durumlarda siz müşterilerimizin klima servisi sorunsuz bir şekilde sürece uygun bir şekilde devam edebilmektedir.

Büyük şehrimiz olan Tuzla klima servisi yönünden oldukça rekabetçi bir ortama sahiptir. Fakat artık bilen de bilmeyen de bu işi yapmaktadır. Bunların arasından en iyisini seçmeyi kendinize görev bilmelisiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi için Klima kursu sitesinden yardım da alabilirsiniz.